Nasza szwalnia
m. Warszawa, Wola, m.Młynów, Górczewska 25 lokal U4
Wyszukiwanie
Zalogować
Login
Hasło
Zarejestrować się
Po zarejestrowaniu się na stronie będziesz mógł śledzić status zamówień, konto osobiste i inne nowe funkcje
Stylowa odzież robocza od producenta
Login
Hasło
Zarejestrować się
Po zarejestrowaniu się na stronie będziesz mógł śledzić status zamówień, konto osobiste i inne nowe funkcje

Nasza szwalnia

Cieszymy się, że jesteśmy producentami odzieży roboczej. Widzenie zadowolonych twarzy naszych klientów to nie do opisania uczucie. Ale jest to czasochłonny proces, ponieważ musisz kupić wysokiej jakości tkaniny, akcesoria, przemyśleć każdy szczegół. Każdy etap jest dokładnie badany, teraz dowiesz się, jak szyć nasze ubrania. Szycie odzieży odbywa się w czterech etapach: projektowanie, etap przygotowania i cięcia, szycie, wykończenie. Etap projektowania obejmuje modelowanie i konstrukcję.

Etap 1

1.jpg

Projektant mody projektuje modele i tworzy konstrukcje. Opracowuje przede wszystkim model eksperymentalny, a po selekcji i przetestowaniu — wzór przemysłowy, który jest wzorcem formy i konstrukcji do celów masowej produkcji.

Etap 2

2.jpg

Warsztat przygotowawczy obejmuje sekcję przygotowawczą i cięcia. Do obowiązków pracownika sekcji przygotowawczej należy przyjmowanie i przechowywanie tkanin,sprawdzanie jakości tkanin, mierzy i dobiera tkaniny do desek, szkicuje wzory na górnych płótnach desek. W sekcji cięcia tkaniny są układane, a następnie części produktu są wycinane, a szczegóły cięcia są pakowane w wiązki.

Etap 3

3.jpg
Przygotowane części cięte są dostarczane wraz z próbką wzorcową do szwalni, gdzie cięte części są łączone zgodnie z dokumentacją techniczną, wzorcem wzorcowym i jednolitą technologią przetwarzania części podzespołów. Szwalnia wyposażona jest w wysoce progresywny sprzęt technologiczny i mokro-termiczny marek Juck, Sentex, Comelux, zapewniający wysoką jakość wykonania różnych operacji.

Etap 4

4.jpg
Produkty do szycia zyskują formę handlową podczas obróbki cieplnej na mokro, która ma miejsce na etapie wykończenia. Ostatnim etapem jest ostatni etap wykończeniowy. Po zakończeniu operacji wykończeniowych produkty trafiają do magazynu gotowych produktów.